Directed by:
Václav HudečekScreenplay:
Libuše PospíšilováCinematography:
Saša Rašilov ml.Composer:
Zdeněk ŠikolaCast:
Jiří Vala, Ivan Richter, Bohuslav Kalva, Vladimír Leraus, Carmen Mayerová, Květa Fialová, Tomáš Juřička, Martin Kolár, Michal Herzán, Romana Kvapilíková-Julinová, Václav Kotva, Ivana Andrlová (a.f.) (more)Cast
Jiří Vala
Czechoslovakia
Best movies:
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Ivan Richter
Czechoslovakia
Best movies:
Popel a hvězdy (1990) (TV movie)
Čertův švagr (1984) (TV movie)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Bohuslav Kalva
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Jumping Over Puddles Again (1970)
Mamzelle Nitouche (1977) (TV movie)
Hvězda první velikosti (1973) (TV movie)
Vladimír Leraus
Austria-Hungary
Best movies:
The Emperor's Baker - The Baker's Emperor (1951)
The Good Soldier Schweik (1956)
Alena (1947)
Carmen Mayerová
German Empire
Best movies:
The Cremator (1968)
Krvavá svatba (1987) (theatrical recording)
Smutek sluší Elektře (1991) (theatrical recording)
Květa Fialová
Czechoslovakia
Best movies:
Charleyova teta (1969) (theatrical recording)
Vajíčko (1968) (TV movie)
Three Wishes for Cinderella (1973)
Tomáš Juřička
Czechoslovakia
Best movies:
Silent Pain (1990)
All Quiet on the Western Front (1979) (TV movie)
Man versus Ruin (1989)
Martin Kolár
Czechoslovakia
Best movies:
Všechno nebo nic (1984)
Smrt mouchy (1976)
Brácha za všechny peníze (1978)
Michal Herzán
Czechoslovakia
Best movies:
Ta naše písnička česká II (1990)
Ustláno na čekankách (1985) (TV movie)
The Loveliest Riddle (2008)
Romana Kvapilíková-Julinová
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Forbidden Dreams (1986)
Červený a černý (2006) (theatrical recording)
Václav Kotva
Czechoslovakia
Best movies:
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (TV movie)
The Cremator (1968)
Ivana Andrlová (a.f.)
Czechoslovakia
Best movies:
The Prince and the Evening Star (1978)
Podnájemníci (1976) (TV movie)
Otec nebo bratr (1978) (TV movie)
Jana Štěpánková (a.f.)
Czechoslovakia
Best movies:
Přišel na večeři (1981) (theatrical recording)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Na útěku (2012) (theatrical recording)
Stella Zázvorková (a.f.)
Czechoslovakia
Best movies:
Cosy Dens (1999)
Těžká Barbora (1960) (theatrical recording)
Kolya (1996)
Magdalena Reifová (a.f.)
Czechoslovakia
Best movies:
Boys Will Be Boys (1975)
The Girl on the Broomstick (1971)
About Family Affairs Only (1990)
Lubomír Lipský st. (a.f.)
Czechoslovakia
Best movies:
Charleyova teta (1969) (theatrical recording)
Once Upon a Time, There Was a King... (1954)
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Václav Mareš (a.f.)
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Waiter, Scarper! (1980)
The Golden Eels (1979) (TV movie)
The Mystery of the Carpathian Castle (1981)
Kateřina Vlková (a.f.)
Czechoslovakia
Best movies:
Story from a Housing Estate (1979)
Death of Hitch-Hikers (1979)
Drahý Bedřichu (1985) (TV movie)
Lída Roubíková (a.f.)
Czechoslovakia
Best movies:
Jako kníže Rohan (1983) (TV movie)
Scapinova šibalství (1980) (TV movie)
Funeral Ceremonies (1969)
Ivan Vyskočil (a.f.)
Czechoslovakia
Best movies:
Revizor (1971) (theatrical recording)
Forbidden Dreams (1986)
Muž v pozadí (1995) (series)