Episodes(8)
-
Jagdkomanda: Časť 1 (S01E01)
-
Jagdkomanda: Časť 2 (S01E02)
-
Vozvraščenije kollekcii: Časť 1 (S01E03)
-
Vozvraščenije kollekcii: Časť 2 (S01E04)
-
Odinnadcatyj cech: Časť 1 (S01E05)
-
Odinnadcatyj cech: Časť 2 (S01E06)
-
Kazimir: Časť 1 (S01E07)
-
Kazimir: Časť 2 (S01E08)
Cast
Pavel Trubiner
Soviet Union
Best series:
The Road to Calvary (2017) (series)
Catherine the Great (2015) (series)
Yuriy Itskov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Lyanka Gryu
Soviet Union
Best series:
The Americans (2013) (series)
Sherlock Holmes (2013) (series)
Blue Bloods - Crime Scene New York (2010) (series)
Evgeniy Ganelin
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Vladimir Gostyukhin
Soviet Union
Лев Дуров
Soviet Union
Best series:
Seventeen Moments of Spring (1973) (series)
In a Tango Rhythm (2006) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Boris Shcherbakov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Gostya iz budushchego (1984) (series)
Peter the Great (1986) (series)
Oksana Bazilevich
Soviet Union
Best series:
Sparta (2016) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Филипп Азаров
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Mariya Gorban
Soviet Union
Best series:
The Kitchen (2012) (series)
Otěl Eleon (2016) (series)
Владимир Маслаков
Soviet Union
Best series:
Specnaz (2002) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Sergey Koshonin
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Roman Ageev
Soviet Union
Best series:
Gibel imperii (2005) (series)
Sparta (2016) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Dmitriy Podnozov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Catherine the Great (2015) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Денис Старков
Best series:
The Kitchen (2012) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Igor Sergeev
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Борис Смолкин
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Dmitriy Bykovskiy-Romashov
Soviet Union
Best series:
Trotskiy (2017) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Catherine the Great (2015) (series)
Anton Yurev
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Arkadiy Koval
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Sherlock Holmes (2013) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)