Directed by:
Viktor PolesnýPerformers:
Karel Šíp, Jaroslav Uhlíř, Pavel Šporcl, Martin Dejdar, Lucie Bílá, Jiří Suchý, Radek John, Bohuš Matuš, Helena Štáchová, Petr Jákl, Radim Uzel, Pavel Kříž, Antonín Panenka, Paula Wild (more)Performers
Karel Šíp
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Waiter, Scarper! (1980)
Homolka and Pocketbook (1972)
Jaroslav Uhlíř
Czechoslovakia
Best movies:
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Koncert Petry Janů (1987) (concert)
Miroslav Horníček 100 (2018) (theatrical recording)
Pavel Šporcl
Czechoslovakia
Best movies:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Setkání s hvězdou (2011) (series)
Martin Dejdar
Czechoslovakia
Best movies:
Silent Pain (1990)
Brouk v hlavě (2002) (TV movie)
45 let Ypsilonky (2011) (theatrical recording)
Lucie Bílá
Czechoslovakia
Best movies:
Dracula (1996) (theatrical recording)
Angel of the Lord 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (theatrical recording)
Jiří Suchý
Czechoslovakia
Best movies:
Semafor - Největší hity (2005) (video compilation)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (concert)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concert)
Radek John
Czechoslovakia
Best movies:
Why? (1987)
Rána pod pás (1981) (TV movie)
Bohuš Matuš
Czechoslovakia
Best movies:
Dracula (1996) (theatrical recording)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Monte Cristo (2002) (theatrical recording)
Helena Štáchová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
To nejlepší z večerníčků (2004) (video compilation)
Dějiny kontra Spejbl (1984) (theatrical recording)
Hurvínek a zrcadlo (2004) (theatrical recording)
Petr Jákl
Czechoslovakia
Best movies:
Revival (2013)
The Adventures of Young Indiana Jones: Masks of Evil (2000)
Maigret (1991) (series)
Radim Uzel
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
10 Rules for Winning Her Heart (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (TV movie)
Nejlepší trapasy (2013) (series)
Pavel Kříž
Czechoslovakia
Best movies:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (TV movie)
The Scarlet Pimpernel (1999) (series)
BrainStorm (2008) (TV movie)
Antonín Panenka
Czechoslovakia
Best movies:
Sonata for a Red-Haired Girl (1980)
Objev na Střapaté hůrce (1962)
Paula Wild
Czechoslovakia
Best movies:
Rocco's True Anal Stories 1 (1998)
Rocco Ravishes Prague (2001)
Private Gaia 2 : Irresistible Silvie (1997)
Eva Pilarová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Semafor - Největší hity (2005) (video compilation)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Zuzana je zase sama doma (1961) (TV movie)
Milan Markovič
Best movies:
Človečina (1973) (theatrical recording)
Radošinské naivné divadlo (1993) (TV movie)
Teória zábavy pre pokročilých (1979) (theatrical recording)
Karel Gott
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Semafor - Největší hity (2005) (video compilation)
Nineties (2022) (series) - a.f.
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Tereza Duchková
Czechoslovakia
Best movies:
Genij vlasti (1998) (TV movie)
Arrowsmith (1997) (series)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (TV movie)
Josef Alois Náhlovský
Czechoslovakia
Best movies:
Sanatorium (2009) (theatrical recording)
I Love You Heavenly (2017)
Taming Crocodiles (2006)
Milan Pitkin
Czechoslovakia
Best movies:
Bad Joke 4 (2013)
Christmas "Killing Joke" (2015)