Directed by:
Miloš BobekScreenplay:
Jiří ChalupaCinematography:
Milan DostálComposer:
Jiří VáclavCast:
Monika Foris Kvasničková, Martin Krb, Jana Preissová, Miroslav Masopust, Taťjana Medvecká, Boris Rösner, Věra Tichánková, Naďa Urbánková, Mirko Musil, Slávka Hamouzová, Eva Svobodová (more)Cast
Monika Foris Kvasničková
Czechoslovakia
Best movies:
Zámek v Čechách (1993) (TV movie)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Krajina s nábytkem (1986)
Martin Krb
Czechoslovakia
Best movies:
Love Between the Raindrops (1979)
Počítání oveček (1981) (TV movie)
O Janovi a podivuhodném příteli (1990) (TV movie)
Jana Preissová
Czechoslovakia
Best movies:
Bratři Karamazovi (1981) (theatrical recording)
How to Get Dad Into Reform School (1978) (TV movie)
How to Pull Out a Whale's Tooth (1977) (TV movie)
Miroslav Masopust
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
How to Drown Dr. Mracek, the Lawyer (1974)
Fantastic Planet (1973)
Muži jdou v tmě (1975) (TV movie)
Taťjana Medvecká
Czechoslovakia
Best movies:
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (theatrical recording)
Boris Rösner
Czechoslovakia
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
Waiter, Scarper! (1980)
Poslední dopis (1973) (TV movie)
Věra Tichánková
Czechoslovakia
Best movies:
Higher Principle (1960)
Kinoautomat: One Man and His House (1967)
Death Is Called Engelchen (1963)
Naďa Urbánková
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Secluded, Near Woods (1976)
Larks on a String (1969)
Closely Watched Trains (1966)
Mirko Musil
Czechoslovakia
Best movies:
Give the Devil His Due (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (TV movie)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Slávka Hamouzová
Austria-Hungary
Best movies:
Waiter, Scarper! (1980)
I Dutifully Report (1957)
Půlpenny (1974) (TV movie)
Eva Svobodová
Austria-Hungary
Best movies:
The Good Soldier Schweik (1956)
Joachim, Put It in the Machine (1974)
Boys Will Be Boys (1975)
Alena Procházková
Czechoslovakia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Přišel na večeři (1981) (theatrical recording)
Lenka Filipová
Czechoslovakia
Best movies:
V slepých uličkách (2015) (concert)
Lýra 50 (2016) (concert)
30 Virgins and Pythagoras (1973)
Rostislav Kuba
Czechoslovakia
Best movies:
S Pydlou v zádech (1985) (theatrical recording)
All My Loved Ones (1999)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV movie)
Magda Doležalová
Best movies:
Brontosaurus (1979)
Jaroslava Stránská
Czechoslovakia
Best movies:
Utopím si ho sám (1989) (TV movie)
Všechny krásy života (1990) (TV movie)
Pojď, dáme sbohem žízni (1987) (TV movie)