Episodes(16)
-
Ledovoje poboišče (S02E01)
-
Čuvstvuj sebja kak doma (S02E02)
-
Terra incognita (S02E03)
-
Veskije argumenty (S02E04)
-
Točka vozvrata (S02E05)
-
Majak (S02E06)
-
Spasenije na vodach (S02E07)
-
Krupnaja ryba (S02E08)
-
Kitajskaja ničja (S02E09)
-
Opasnyj farvatěr (S02E10)
-
Tajna starogo zatona (S02E11)
-
Konyok-Gorbunok (S02E12)
-
Južnyj vetěr (S02E13)
-
Morskoje čudovišče (S02E14)
-
Pogruženije v nědra (S02E15)
-
Pochiščenije (S02E16)
Cast
Oleg Chernov
Soviet Union
Best series:
Gibel imperii (2005) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Darya Yugrens
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Sherlock Holmes (2013) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Ivan Parshin
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Anatoliy Rudakov
Soviet Union
Best series:
The Master and Margarita (2005) (series)
V poiskakh kapitana Granta (1985) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Mikhail Karpenko
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Vadim Skvirskiy
Soviet Union
Best series:
Ladoga (2014) (series)
Trotskiy (2017) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Evgeniy Ganelin
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Mariya Solovtsova
Soviet Union
Yevgeniy Leonov-Gladyshev
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Valeriy Grishko
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Mariya Lugovaya
Soviet Union
Best series:
Dead Mountain: The Dyatlov Pass Incident (2020) (series)
Better Than Us (2018) (series)
Demons (2014) (series)
Stepan Beketov
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Vladimir Matveev
Soviet Union
Best series:
Trotskiy (2017) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Андрес Пуустусмаа
Soviet Union
Dmitriy Miropolskiy
Soviet Union
Natalya Burmistrova
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Иван Краско
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Brežněv (2005) (series)
Ирина Ларионова
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Oleg Andreev
East Germany
Best series:
Specnaz (2002) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)