Poland,
1987, 7 h 35 min
(Length: 54–59 min)
Directed by:
Henryk BielskiScreenplay:
Jerzy JanickiCinematography:
Jacek StachlewskiComposer:
Waldemar KazaneckiCast:
Lidiya Fedoseeva-Shukshina, Jarosław Góral, Marek Barbasiewicz, Witold Pyrkosz, Jerzy Turek, Bozena Dykiel, Bronislaw Pawlik, Ewa Szykulska, Sławomira Łozińska, Wieslaw Drzewicz, Teresa Lipowska (more)Episodes(8)
-
Wdowie radości (E01)
-
W pogoni za kwiatem życia (E02)
-
Prosta sprawa (E03)
-
Dotknięcie nieba (E04)
-
Widoczek z Ciechocinka (E05)
-
Rybałci 63 (E06)
-
Lider zespołu (E07)
-
Gorzko, gorzko (E08)
Cast
Lidiya Fedoseeva-Shukshina
Soviet Union
Best series:
12 stulyev (1977) (series)
McMafia (2018) (series)
Russkije v Gorodě Angelov (2003) (series)
Jarosław Góral
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marek Barbasiewicz
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Blinded by the Lights (2018) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Witold Pyrkosz
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Jerzy Turek
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Janosik (1973) (series)
Bozena Dykiel
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Janosik (1973) (series)
Bronislaw Pawlik
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Ewa Szykulska
Poland
Best series:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Blinded by the Lights (2018) (series)
Sławomira Łozińska
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Wieslaw Drzewicz
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Teresa Lipowska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Marian Glinka
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Zdzislaw Wardejn
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Czas honoru (2008) (series)
The Mire (2018) (series)
Boguslaw Sochnacki
Poland
Best series:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Przygody Pana Michała (1969) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Maria Klejdysz
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marek Frackowiak
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Krzysztof Chamiec
Poland
Best series:
Czterej pancerni i pies (1966) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Bohdana Majda
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Tatiana Sosna-Sarno
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Skazana (2021) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Roman Kosierkiewicz
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Janosik (1973) (series)