Poland,
(1997–1998), 18 h 45 min
(Length: 25–30 min)
Directed by:
Maciej ŚlesickiCinematography:
Andrzej RamlauComposer:
Przemysław GintrowskiCast:
Cezary Pazura, Aleksandra Woźniak, Marek Perepeczko, Marek Walczewski, Ewa Szykulska, Joanna Sienkiewicz, Pawel Burczyk, Piotr Zelt, Agnieszka Włodarczyk (more)Episodes(41)
-
Nowy komendant (E01)
-
Trupy w szafie (E02)
-
Prostytutki i CKM (E03)
-
Zakazane tematy (E04)
-
Zaginiony Homer (E05)
-
Geniusz i wicemistrz (E06)
-
Komisja Lekarska (E07)
-
Dwie Zofie (E08)
-
Burza i upał (E09)
-
Imieniny komendanta (E10)
-
Brzytwiarz (E11)
-
Prawdziwi gliniarze (E12)
-
Bomba (E13)
-
Obcokrajowcy (E14)
-
Kalambury filmowe (E15)
-
Superklej (E16)
-
Konkurs (E17)
-
Pchły i rosyjska mafia (E18)
-
Trudne dni (E19)
-
Wigilia - część I (E20)
-
Wigilia - część II (E21)
-
Sam na placu boju (E22)
-
Bal sylwestrowy (E23)
-
Sztuka kamuflażu (E24)
-
Księgowy (E25)
-
Powtórka z westernu (E26)
-
Na haju (E27)
-
Zemsta (E28)
-
Eliksir miłości (E29)
-
Wszystkie kobiety Czarka (E30)
Cast
Bogdan Michalak
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Kalaidau Conte
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Jacek Recknitz
German Empire
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Um Himmels Willen (2002) (series)
Włodzimierz Wilkosz
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Michał Dworczyk
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Anna Kękuś
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Teresa Czarnecka-Kostecka
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Grzegorz Chrapkiewicz
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Joanna Jędrejek
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Krzysztof Kiersznowski
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Radoslaw Pazura
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Tatort (1970) (series)
Olaf Lubaszenko
Poland
Best series:
The Decalogue (1989) (series)
13 posterunek (1997) (series)
The Hexer (2002) (series)
Zdzisław Pazura
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Andrzej Zaorski
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Stanisław Mikulski
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Samochodzik i Templariusze (1971) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Zbigniew Zamachowski
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
The Decalogue (1989) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Miroslaw Zbrojewicz
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Sylwester Maciejewski
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Decalogue (1989) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Marek Barbasiewicz
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Blinded by the Lights (2018) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Stanisława Celińska
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)