Directed by:
František MudraScreenplay:
Jaroslav DietlCinematography:
Jaromír ZaoralComposer:
Jan CronCast:
Pavel Nový, Jana Krausová, Vítězslav Jandák, Jitka Smutná, Jana Janěková, Ivan Vyskočil, Jiří Holý, Tomáš Jirman, Karel Vochoč, Jan Fišar, Miroslav Horák (more)Episodes(9)
-
Útěk (E01)
-
Lov (E02)
-
Štola (E03)
-
Kroužkování (E04)
-
Kalná voda (E05)
-
Prsteny (E06)
-
Ponor (E07)
-
Nebezpečí (E08)
-
Povodeň (E09)
Cast
Pavel Nový
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Jana Krausová
Czechoslovakia
Best series:
Genius (2017) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Vítězslav Jandák
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
Ctná paní Lucie (1972) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Jitka Smutná
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jana Janěková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
My všichni školou povinní (1984) (series)
Ivan Vyskočil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Jiří Holý
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Tomáš Jirman
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Karel Vochoč
Czechoslovakia
Best series:
Kamenný řád (1975) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Moje srdcová sedma (1984) (series)
Jan Fišar
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Oběti (1999) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Miroslav Horák
Czechoslovakia
Best series:
Kamenný řád (1975) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Haldy (1973) (series)
Marie Logojdová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Bez ženské a bez tabáku (1980) (series)
Stavy rachotí (1983) (series)
Svatopluk Matyáš
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Ctná paní Lucie (1972) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
Jana Postlerová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Kamenný řád (1975) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Miloslav Holub
Austria-Hungary
Best series:
Frankenstein's Aunt (1987) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Země úsměvů a snů (1970) (series)
Eva Jelínková
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Stars (2018) (series)
Haldy (1973) (series)
Jiří Čapka
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Magda Šputová
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
U nás doma (1988) (series)
Jahody na stéble trávy (1984) (series)
Stanislav Tříska
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Jiřina Froňková
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Postel s nebesy (1980) (series)
Stavy rachotí (1983) (series)