Directed by:
Andrey MaksimkovScreenplay:
Andrey MaksimkovComposer:
Aleksey KarpovCast:
Igor Kachanov, Viktoriya Korkhina, Vadim Gushchin, Tatyana Ivanova, Viktor Shubin, Ekaterina Basova, Yuriy Vladovskiy, Denis Zaytsev, Anatoliy Ravikovich, Valeriy Nikitenko, Aleksandr Stroev (more)Cast
Oksana Bazilevich
Soviet Union
Best series:
Sparta (2016) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Aleksandr Solonenko
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Aleksandr Vontov
Soviet Union
Best series:
Gibel imperii (2005) (series)
Admiral (2009) (series)
Catherine the Great (2015) (series)
Oleg Kulikovich
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Dmitriy Bykovskiy-Romashov
Soviet Union
Best series:
Trotskiy (2017) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Catherine the Great (2015) (series)
Margarita Bychkova
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Иван Краско
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Brežněv (2005) (series)
Sergey Kuznetsov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Yuliya Yakovleva
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Владимир Крылов
Soviet Union
Best series:
Catherine the Great (2015) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Natalya Tkachenko
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Sergey Peregudov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Sergey Galich
Soviet Union
Best series:
Fyodor Dostoevsky (2011) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Олег Никитин
Soviet Union
Best series:
Otěl Eleon (2016) (series)
Валентина Смирнова
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Никита Тарасов
Soviet Union
Best series:
Jesenin (2005) (series)
The Kitchen (2012) (series)
Otěl Eleon (2016) (series)
Daniil Voropaev
Soviet Union
Best series:
Catherine the Great (2015) (series)
Aleksandr Bolshakov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Aleksandra Sydoruk
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)