Cinematography:
Miloš PetrolínComposer:
Petr HapkaCast:
Ilja Prachař, Antonie Hegerlíková, Helga Čočková, Zdena Studenková, Vladimír Černý, Jiří Hálek, Blanka Waleská, Bohumil Šmída, Václav Mareš, Gustav Heverle (more)Cast
Ivo Niederle
Czechoslovakia
Best movies:
Těžká Barbora (1960) (theatrical recording)
Kam slunce nechodí... (1971) (TV movie)
Coach to Vienna (1966)
Jiří Schmitzer
Czechoslovakia
Best movies:
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
My Sweet Little Village (1985)
The Snowdrop Festival (1983)
Václav Vydra nejml.
Czechoslovakia
Best movies:
Give the Devil His Due (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV movie)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV movie)
Karel Hábl
Czechoslovakia
Best movies:
Amadeus (1984)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Adelheid (1969)
Miroslav Chochola
Best movies:
Adela Has Not Had Her Supper Yet (1978)
Long Live Ghosts! (1977)
Love Between the Raindrops (1979)
Oldřich Vlček
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
Rok na vsi (1995) (theatrical recording)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (theatrical recording)
Karel Vítek st.
Czechoslovakia
Best movies:
Lemonade Joe (1964)
Joachim, Put It in the Machine (1974)
Adela Has Not Had Her Supper Yet (1978)
Jaroslav Mareš
Czechoslovakia
Best movies:
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Vlastimil Čaněk
Czechoslovakia
Best movies:
The Assassination (1964)
You Are a Widow, Sir (1970)
Who Wants to Kill Jessie? (1966)
Rudolf Jelínek
Czechoslovakia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Král Lear (2003) (theatrical recording)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Karel Fridrich
Czechoslovakia
Best movies:
Behold Homolka (1969)
Homolka and Pocketbook (1972)
Hogo fogo Homolka (1970)
Josef Velda
Czechoslovakia
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Láska jako trám (1967) (TV movie)
Miloš Vávra
Czechoslovakia
Best movies:
Case for a Rookie Hangman (1969)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Cops and Robbers (2001) (series)
Marie Motlová
Austria-Hungary
Best movies:
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Behold Homolka (1969)
The Petroleum Lamps (1971)
Nina Divíšková
Czechoslovakia
Best movies:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (theatrical recording)
Jára Cimrman Lying, Sleeping (1983)
Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho (1991) (theatrical recording)
Jan Faltýnek
Czechoslovakia
Best movies:
Jako kníže Rohan (1983) (TV movie)
I Enjoy the World with You (1982)
Hope (1963)
Karel Bělohradský
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Witchhammer (1969)
Ball Lightning (1978)
Adelheid (1969)
František Rokos
Best movies:
Motiv pro vraždu (1974)
Lidé jako ty (1960)
Jiří Wohanka
Czechoslovakia
Best movies:
Soudné sestry (2007) (theatrical recording)
Major Case Squad (2014) (series)
Boys Will Be Boys (1975)
Milena Svobodová
Czechoslovakia
Best movies:
Divine Ema (1979)
Motiv pro vraždu (1974)
Spiderweb (1986)