Episodes(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Cast
Leoš Noha
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Kancelář Blaník (2014) (series)
MOST! (2019) (series)
Roman Mrázik
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Defender (2021) (series)
The Line (2017) (series)
Václav Vašák
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Martin Hub
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Rabies (2018) (series)
Miroslav Navrátil
Best series:
Nineties (2022) (series)
The Fury (2016) (series)
The Musketeers (2014) (series)
Eva Janoušková
Czechoslovakia
Best series:
Polda (2016) (series)
Stopy života (2013) (series)
Specialisté (2017) (series)
Simona Vrbická
Czechoslovakia
Best series:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Gustav Bubník
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Tři spory (1981) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Barbora Mottlová
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Extractors (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Pavel Tichý
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Slunečná (2020) (series)
Pavel Tesař
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Méďové na cestách (2013) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Libor Hruška
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Ondřej Hruška
Best series:
Krejzovi (2018) (series)
Tina Pletánková
Czechoslovakia
Best series:
Krejzovi (2018) (series)
Jan Komínek
Czech Republic
Tomáš Petrák
Czech Republic
Best series:
Národní házená (2022) (series)
Jedna rodina (2022) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Josef Carda
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Three Kings (1998) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Kristýna Frejová
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
In Treatment (2011) (series)
Chlap (2022) (series)
Martin Kraus
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
The Fury (2016) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Pavel Nový
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)