Czech Republic,
(2019–2020), 77 h 33 min
(Length: 55–61 min)
Episodes(80)
-
Rovnýma nohama (S04E01)
-
Dlužíte mi smrt (S04E02)
-
Zkusíme to ještě jednou (S04E03)
-
Špatné zprávy (S04E04)
-
Jasné slovo (S04E05)
-
Báječní mladí muži (S04E06)
-
Rány staré i nové (S04E07)
-
Tady a teď (S04E08)
-
Štěstí v neštěstí (S04E09)
-
Kdo lže, ten krade (S04E10)
-
Láska bolí (S04E11)
-
Přiznání (S04E12)
-
Za školou (S04E13)
-
Kdo s koho (S04E14)
-
Nemoc jako dar (S04E15)
-
O rodičích a dětech (S04E16)
-
Hloubkový ponor (S04E17)
-
Zbytečné otázky (S04E18)
-
Stejná krevní skupina (S04E19)
-
Nůž do zad (S04E20)
-
Urvat kus života (S04E21)
-
Tohle není konec (S04E22)
-
Sladké zapomnění (S04E23)
-
Vražedný amok (S04E24)
-
Nebudu vám lhát (S04E25)
-
Skrytá nebezpečí (S04E26)
-
Ztráty paměti (S04E27)
-
Záskok (S04E28)
-
Hořká pomsta (S04E29)
-
Přání se má plnit (S04E30)
Cast
Renata Podlipská
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Linka (2019) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Michal Roneš
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
A Small Light (2023) (series)
Genius (2017) (series)
Jiří Hajdyla
Czechoslovakia
Best series:
Zločiny Velké Prahy (2021) (series)
Below the Surface (2023) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Alexandr Postler ml.
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Patrik Böhm
Czech Republic
Ivo Theimer
Czechoslovakia
Best series:
Living Targets (2019) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Příkopy (2007) (series)
Igor Dostálek
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Nataša Bednářová
Slovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Suspicion (2022) (series)
Kukačky (2021) (series)
Martin Sobotka
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Annie and Joe (2017) (series)
Oběti (1999) (series)
Johana Vašková
Best series:
Genius (2017) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Hořký svět (2022) (series)
Lenka Zbranková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Morning Glow (2022) (series)
The Manor House (2014) (series)
Tomáš Vardan
Czech Republic
Best series:
Doktor Martin (2015) (series)
Odznak Vysočina (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)
Dagmar Ďásková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Policajti z předměstí (1999) (series)
Alfred Šrámek
Czech Republic
Best series:
Temný Kraj (2017) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Ulice (2005) (series)
Anna Bubníková
Czechoslovakia
Best series:
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
Specialisté (2017) (series)
Petr Burian
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Nikola Ďuricová
Slovakia
Zbigniew Kalina
Czechoslovakia
Best series:
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)