Poland,
2018, 7 h 15 min
(Length: 24–42 min)
Directed by:
Tomasz SzafrańskiCinematography:
Tomasz DobrowolskiComposer:
Lukasz TargoszCast:
Malgorzata Kozuchowska, Michal Zurawski, Katarzyna Herman, Kazimierz Kaczor, Bartlomiej Topa, Radoslaw Pazura, Jacek Braciak, Agnieszka Żulewska, Mia Starosz, Nadia Korda, Krystyna Tkacz (more)Episodes(11)
-
Pozory (S05E01)
-
Gorzkie przebudzenie (S05E02)
-
Strzępy (S05E03)
-
To mógł być każdy z nich (S05E04)
-
Zamęt (S05E05)
-
Nie jesteś sama (S05E06)
-
Muszę zacząć od nowa (S05E07)
-
Bez strachu (S05E08)
-
Sama (S05E09)
-
To koniec (S05E10)
-
Happy end (S05E11)
Cast
Alicja Strzelczyk
Best series:
Druga szansa (2016) (series)
Robert Martyniak
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jolanta Rosa
Best series:
Druga szansa (2016) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Magdalena Emilianowicz
Poland
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Bartłomiej Kwietniewski
Best series:
Druga szansa (2016) (series)
Natalia Lendzion
Best series:
Druga szansa (2016) (series)
Patryk Pawlak
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Rafał Gerlach
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Malgorzata Niemirska
Poland
Best series:
Czterej pancerni i pies (1966) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Norbert Rakowski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Zbigniew Konopka
Poland
Best series:
Chyłka - Zaginięcie (2018) (series)
The Teach (2016) (series)
Kruk (2018) (series)
Szymon Piotr Warszawski
Poland
Best series:
The Teach (2016) (series)
Żmijowisko (2019) (series)
Glitter (2022) (series)
Ewa Telega
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Hexer (2002) (series)
Lekarze (2012) (series)
Bartlomiej Firlet
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Woods (2020) (series)
The Green Glove Gang (2022) (series)
Jacek Kopczyński
Poland
Best series:
Angel of Death (2020) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Andriej Mandziuk
Best series:
Druga szansa (2016) (series)
Oleg Bakhrutdinov
Best series:
The Border (2014) (series)
Nielegalni (2018) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Sylwana Skarżyńska
Best series:
The Mire (2018) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Aleksander Machalica
Poland
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Krzysztof Franieczek
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Lekarze (2012) (series)
Polizeiruf 110 (1971) (series)