Poland,
(2001–2002), 14 h 9 min
(Length: 23–25 min)
Screenplay:
Zbigniew KamińskiComposer:
Wiesław PieregorólkaCast:
Michał Lesień, Olga Borys, Agnieszka Michalska, Ewa Szykulska, Marek Siudym, Krzysztof Janczak, Edyta Torhan, Magdalena Rózczka, Maciej Kowalewski, Agata Opałka, Joachim Lamza, Ewa Salacka (more)Episodes(35)
-
Odnowa duchowa (S03E01)
-
Bunt kobiet (S03E02)
-
Kąsek dla kolekcjonera (S03E03)
-
Niespokojna noc (S03E04)
-
Srebrne wesele (S03E05)
-
Nowy dom (S03E06)
-
Ścigany (S03E07)
-
Sąsiedzka wizyta (S03E08)
-
Pan do towarzystwa (S03E09)
-
Przezorny zawsze ubezpieczony (S03E10)
-
Artysta drugiego planu (S03E11)
-
Dzień wigilijny (S03E12)
-
Wieczór sylwestrowy (S03E13)
-
Rejs karnawałowy (S03E14)
-
Problemy małżeńskie (S03E15)
-
List do redakcji (S03E16)
-
Sprawa zegara (S03E17)
-
Tajemnica sukcesu (S03E18)
-
Kolacja w wielkim stylu (S03E19)
-
Rywale (S03E20)
-
Fatalna pomyłka (S03E21)
-
Kredyt bez poręczeń (S03E22)
-
Dziecinne marzenia (S03E23)
-
Ojcowie z ogłoszenia (S03E24)
-
Lany poniedziałek... w niedzielę (S03E25)
-
Jutro wesele (S03E26)
-
Szlachetny cel (S03E27)
-
Sport to zdrowie (S03E28)
-
Szansa na rodzinę (S03E29)
-
Wyprawa na tamten świat (S03E30)
Cast
Michał Lesień
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Olga Borys
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Agnieszka Michalska
Poland
Best series:
Spellbinder (1995) (series)
Naznaczony (2009) (series)
The Crime (2014) (series)
Ewa Szykulska
Poland
Best series:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Blinded by the Lights (2018) (series)
Marek Siudym
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Lekarze (2012) (series)
Krzysztof Janczak
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Edyta Torhan
Best series:
The Mire (2018) (series)
Angel of Death (2020) (series)
Sexify (2021) (series)
Magdalena Rózczka
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Mire (2018) (series)
Lekarze (2012) (series)
Maciej Kowalewski
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Joachim Lamza
Poland
Best series:
The Teach (2016) (series)
Spellbinder (1995) (series)
The Mire (2018) (series)
Ewa Salacka
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Zbigniew Olszewski
Poland
Krzysztof Czerny
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Małgorzata Potocka
Poland
Best series:
The Green Glove Gang (2022) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Michal Milowicz
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Hexer (2002) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Małgorzata Lewińska
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Julian Kamecki
Best series:
Plebania (2000) (series)
Jerzy Zygmunt Nowak
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Piotr Rzymyszkiewicz
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)