Directed by:
Karol SpišákScreenplay:
Dušan DušekCast:
František Dibarbora, Ľudovít Greššo, Viliam Polónyi, Andrej Bača, Andrej Buday, Andrej Hryc, Zita Furková, Gabriela Siváková, Emil Horváth st., Anna Spišáková, Boris Farkaš, Juraj Slezáček (more)Episodes(7)
-
Päťkové otázky (E01)
-
Dobré časy pre včely (E02)
-
Bod vzplanutia (E03)
-
Akustika srdca (E04)
-
Okresné kolo (E05)
-
Školy pustnú (E06)
-
Živý strom (E07)
Cast
Vladimír Bartoň
Czechoslovakia
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Alena Michalidesová
Czechoslovakia
Best series:
Domov (1985) (series)
Vrabce z Tŕnia (1984) (series)
Kriminálka Kraj (2022) (series)
Ingrid Filanová-Žirková
Czechoslovakia
Best series:
Život bez konca (1982) (series)
Vrabce z Tŕnia (1984) (series)
Smejeme sa storočiami (1983) (series)
Ján Greššo
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Naši synovia (1975) (series)
Secret Lives (2014) (series)
František Javorský
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Škriatok (1995) (series)
Slávo Drozd
Czechoslovakia
Best series:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (series)
A. C. Dupin zasahuje (1970) (series)
Žofia Martišová
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Straty a nálezy (1974) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Hana Gregorová
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Line (2017) (series)
Andrej Rimko
Czechoslovakia
Best series:
V tieni vlkov (1971) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Vivat Beňovský (1975) (series)
Jozef Dóczy
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
František Hudek
Czechoslovakia
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Miesto v dome (1976) (series)
Braňo Vopálenský
Best series:
Vrabce z Tŕnia (1984) (series)
Miroslav Majer
Best series:
Vrabce z Tŕnia (1984) (series)
Martin Maťaš
Best series:
Sršne v úli (1985) (series)
Vrabce z Tŕnia (1984) (series)
Rex (2017) (series)
Katarína Sedláčková
Best series:
Vrabce z Tŕnia (1984) (series)
František Desset
Slovak state
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Benjamín Michalský
Czechoslovakia
Best series:
V tieni vlkov (1971) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Na baňu klopajú (1981) (series)
Oľga Zöllnerová
Czechoslovakia
Best series:
Straty a nálezy (1974) (series)
Nech žije deduško (1978) (series)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (series)
Viktor Blaho
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Naši synovia (1975) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Ján Kováčik
Czechoslovakia
Best series:
V tieni vlkov (1971) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Vivat Beňovský (1975) (series)