Cast
Alexander Maďar
Best movies:
Starožitné zrkadlo (1996) (TV movie)
Stanislav Dančiak
Slovak state
Best movies:
Raz, dva, tri (1985) (TV movie)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV movie)
Oľga Šalagová
Slovak state
Best movies:
Kubo (1965) (TV movie)
Staroružová dráma (1989) (TV movie)
The Sun in a Net (1962)
Božena Slabejová
Czechoslovakia
Best movies:
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV movie)
The Hangman (1966)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Adela Gáborová
Slovak state
Best movies:
Sitting on a Branch, Enjoying Myself (1989)
Straty a nálezy (1974) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Elo Romančík
Czechoslovakia
Best movies:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV movie)
Witchhammer (1969)
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Eva Pavlíková
Czechoslovakia
Best movies:
Raz, dva, tri (1985) (TV movie)
Všetko za národ (2011) (theatrical recording)
Statky zmätky (2009) (theatrical recording)
Zdena Studenková
Czechoslovakia
Best movies:
Divadelná komédia (1994) (theatrical recording)
LENI (2015) (theatrical recording)
I Enjoy the World with You (1982)
Magda Paveleková
Czechoslovakia
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Vianočné oblátky (1977) (TV movie)
Pacho, the Thief of Hybe (1975)
Eva Krížiková
Czechoslovakia
Best movies:
Pštrosí večierok (1969) (TV movie)
Red Wine (1976) (TV movie)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Peter Lipa
Slovak state
Best movies:
V slepých uličkách (2015) (concert)
Miliónový chlap (1987) (TV movie)
Evanjelium o Márii (1992) (theatrical recording)
Štefan Bučko
Czechoslovakia
Best movies:
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Raz, dva, tri (1985) (TV movie)
Chrobák v hlave (2014) (theatrical recording)
Štefan Skrúcaný
Czechoslovakia
Best movies:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (theatrical recording)
Modrá ruža (1996) (TV movie)
Zuzana Tlučková
Czechoslovakia
Best movies:
Výlet do mladosti (1982) (TV movie)
Bezvýznamná žena (1984) (TV movie)
Dobrodinec (1991) (TV movie)
Teodor Piovarči
Czechoslovakia
Best movies:
The Boxer and Death (1962)
The Millennial Bee (1983)
Raz, dva, tri (1985) (TV movie)
Mária Prechovská
Czechoslovakia
Best movies:
Pštrosí večierok (1969) (TV movie)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV movie)
Vlastimil Harapes
Czechoslovakia
Best movies:
How to Get Dad Into Reform School (1978) (TV movie)
How to Pull Out a Whale's Tooth (1977) (TV movie)
Marketa Lazarova (1967)
Ivan Vojtek
Czechoslovakia
Best movies:
Romulus Veľký (1992) (TV movie)
Statky zmätky (2009) (theatrical recording)
Gendúrovci (1994) (TV movie)
Anna Javorková
Czechoslovakia
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Adolf Eichmann (1988) (TV movie)
The Millennial Bee (1983)