Cast
Zora Kolínska
Slovak state
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Straty a nálezy (1974) (series)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (series)
Mária Kráľovičová
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Straty a nálezy (1974) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Eduard Bindas
Czechoslovakia
Best series:
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Slávo Drozd
Czechoslovakia
Best series:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (series)
A. C. Dupin zasahuje (1970) (series)
Vladimír Černý
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Táňa Hrivnáková
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (series)
Pavol Mikulík
Slovak state
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Anton Mrvečka
Czechoslovakia
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Zita Furková
Slovak state
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Parížski mohykáni (1971) (series)
Dušan Blaškovič
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Ľubo Gregor
Slovak state
Best series:
Hlavičkove rozprávky (1974) (series) - narrator
V tieni vlkov (1971) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
František Desset
Slovak state
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Ivan Krivosudský
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Magda Paveleková
Czechoslovakia
Best series:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Parížski mohykáni (1971) (series)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (series)
Alfréd Swan
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Zoro Laurinc st.
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Neporaziteľná Vilma (1976) (series)
Povstalecká história (1984) (series)
Ján Greššo
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Naši synovia (1975) (series)
Secret Lives (2014) (series)
Ľubica Blaškovičová
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Bocianie hniezdo (1981) (series)
Farebné rozprávky (1978) (series)
Zuzana Kronerová
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Vivat Beňovský (1975) (series)