Poland,
1977, 11 h 38 min
(Length: 73–79 min)
Directed by:
Ryszard BerCinematography:
Jacek KorcelliComposer:
Andrzej KurylewiczCast:
Małgorzata Braunek, Jerzy Kamas, Bronislaw Pawlik, Danuta Szaflarska, Joanna Żółkowska, Roman Wilhelmi, Maria Kaniewska, Barbara Wrzesińska (more)Episodes(9)
-
Powrót (E01)
-
Pamiętnik starego subiekta (E02)
-
Wielkopańskie zabawy (E03)
-
Pierwsze ostrzeżenie (E04)
-
Widziadło (E05)
-
Wiejskie rozrywki (E06)
-
Ciąg dalszy pamiętnika starego subiekta (E07)
-
Damy i kobiety (E08)
-
Dusza w letargu (E09)
Cast
Małgorzata Braunek
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Jerzy Kamas
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Klan (1997) (series)
Bronislaw Pawlik
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Danuta Szaflarska
Poland
Best series:
Samochodzik i Templariusze (1971) (series)
Joanna Żółkowska
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Lekarze (2012) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Roman Wilhelmi
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Do przerwy 0:1 (1969) (series)
Maria Kaniewska
Russian Empire
Barbara Wrzesińska
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Zofia Mrozowska
Poland
Piotr Skarga
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Wojciech Pokora
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Jerzy Rogalski
Poland
Best series:
The Hexer (2002) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Zofia Perczyńska
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Aleksander Gassowski
Russian Empire
Andrzej Jurczak
Poland
Best series:
Przygody Pana Michała (1969) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jerzy Czupryniak
Russian Empire
Best series:
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Marcin Sławiński
Poland
Best series:
The Decalogue (1989) (series)
Krzysztof Świętochowski
Poland
Best series:
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Włodzimierz Kwaskowski
Russian Empire