Poland,
(1996–1997), 11 h 11 min
(Length: 78–88 min)
Directed by:
Jan LomnickiCinematography:
Jerzy GościkCast:
Artur Krajewski, Halina Rowicka, Tomasz Borkowy, Bozena Dykiel, Jan Englert, Wirgiliusz Gryn, Hanna Lachman, Dorota Kawęcka, Marek Bukowski, Barbara Soltysik, Stefan Szmidt, Leonard Andrzejewski (more)Episodes(8)
-
Coś się kończy, coś się zaczyna (S03E01)
-
Ta mała wiolonczelistka (S03E02)
-
Długa księżycowa noc (S03E03)
-
Przed miłością nie uciekniesz (S03E04)
-
Komu gra ta orkiestra (S03E05)
-
Trzecie kłamstwo (S03E06)
-
Jestem dla ciebie niedzielą (S03E07)
-
Powrót z dalekiej podróży (S03E08)
Cast
Artur Krajewski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
1670 (2023) (series)
Blinded by the Lights (2018) (series)
Halina Rowicka
Poland
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Tomasz Borkowy
Poland
Best series:
Capital City (1989) (series)
Taggart (1983) (series)
Lovejoy (1986) (series)
Bozena Dykiel
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Janosik (1973) (series)
Jan Englert
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Czas honoru (2008) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Wirgiliusz Gryn
Poland
Hanna Lachman
Poland
Best series:
Plebania (2000) (series)
Dorota Kawęcka
Best series:
The Treflik Family (2016) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Marek Bukowski
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Barbara Soltysik
Poland
Best series:
Do przerwy 0:1 (1969) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Stefan Szmidt
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Leonard Andrzejewski
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Przygody Pana Michała (1969) (series)
Archiv des Todes (1980) (series)
Helena Kowalczykowa
Russian Empire
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Master and Margarita (1988) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Zbigniew Buczkowski
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Master and Margarita (1988) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Jerzy Bonczak
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
The Master and Margarita (1988) (series)
Tadeusz Janczar
Poland
Andrzej Golejewski
Poland
Jolanta Żółkowska
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Krzysztof Kolbasiuk
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Anna Ciepielewska
Poland
Best series:
Do przerwy 0:1 (1969) (series)
Klan (1997) (series)