Screenplay:
Jaroslav DietlCinematography:
Josef MotejlComposer:
Ladislav SimonCast:
Vlastimil Brodský, Jiří Pick, Josef Vladimír Švec, Anna Melíšková, Oldřich Nový, Bohumil Křížek, Jarmila Smejkalová, Karolina Slunéčková, Zdeněk Dítě, František Kovářík, Jiří Pleskot (more)Cast
Vlastimil Brodský
Czechoslovakia
Best movies:
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Secluded, Near Woods (1976)
Men About Town (1969)
Jiří Pick
Czechoslovakia
Best movies:
Charleyova teta (1969) (theatrical recording)
Těžká Barbora (1960) (theatrical recording)
Desire (1958)
Josef Vladimír Švec
Best movies:
Maškaráda (1963) (TV movie)
Reportáž psaná na oprátce (1961)
Giant Shoe-Factory (1954)
Anna Melíšková
Austria-Hungary
Best movies:
Romeo, Juliet and Darkness (1959)
At the Terminus (1957)
Desire (1958)
Oldřich Nový
Austria-Hungary
Best movies:
Men About Town (1969)
Christian (1939)
Eva Fools Around (1939)
Bohumil Křížek
Czechoslovakia
Best movies:
Advent (1956)
Rána jistoty (1977) (TV movie)
So Bye-Bye (1970)
Jarmila Smejkalová
Czechoslovakia
Best movies:
Vajíčko (1968) (TV movie)
Krvavá svatba (1987) (theatrical recording)
The Poacher's Foster Daughter or Noble Millionaire (1949)
Karolina Slunéčková
Czechoslovakia
Best movies:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Lucerna (1967) (TV movie)
Přišel na večeři (1981) (theatrical recording)
Zdeněk Dítě
Czechoslovakia
Best movies:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (theatrical recording)
Once Upon a Time, There Was a King... (1954)
Men About Town (1969)
František Kovářík
Austria-Hungary
Best movies:
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Secluded, Near Woods (1976)
The Valley of the Bees (1967)
Jiří Pleskot
Czechoslovakia
Best movies:
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Lucerna (1967) (TV movie)
Anuše Pejskarová
Best movies:
Muž na radnici (1976) (series)
Vlasta Jelínková
Austria-Hungary
Best movies:
My Sweet Little Village (1985)
Secluded, Near Woods (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Jiří Lír
Czechoslovakia
Best movies:
Amadeus (1984)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
The Cremator (1968)
Eva Svobodová
Austria-Hungary
Best movies:
The Good Soldier Schweik (1956)
Joachim, Put It in the Machine (1974)
Boys Will Be Boys (1975)
Jiřina Steimarová
Austria-Hungary
Best movies:
The Good Soldier Schweik (1956)
I Dutifully Report (1957)
Poslední muž (1934)
Josef Beyvl
Austria-Hungary
Best movies:
Joachim, Put It in the Machine (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (series)
The Chintamani Carpet and a Swindler (1964)
Josef Vošalík
Austria-Hungary
Best movies:
The White Lady (1965)
Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)
The Inspector General (1933)
Emil Kadeřávek
Czechoslovakia
Best movies:
Skapinova šibalství (1961) (TV movie)
Dařbuján a Pandrhola (1959) (TV movie)
Skok do tmy (1964)
Vladimír Lebeda
Best movies:
Divine Ema (1979)
Co je platno kázat (1977) (TV movie)
Vítězný lid (1977)