Cast
Alexandra Gasnárková
Best movies:
Její pastorkyně (2012) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jankove hračky (1984) (TV movie)
Vlasta Janečková
Czechoslovakia
Best movies:
Suburban Romance (1958)
Jan Kanyza
Czechoslovakia
Best movies:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Young Bohácek's Sufferings (1969)
Lovec (1980) (TV movie)
Josef Kobr
Czechoslovakia
Best movies:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (TV movie)
Three Wishes (1958)
A Hoof Here, a Hoof There (1988)
Miloslav Holub
Austria-Hungary
Best movies:
Invention for Destruction (1958)
The Ear (1970)
The Fabulous Baron Munchausen (1961)
David Prachař
Czechoslovakia
František Řehák
Czechoslovakia
Best movies:
Secluded, Near Woods (1976)
Invention for Destruction (1958)
The Snowdrop Festival (1983)
Jitka Smutná
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Rok na vsi (1995) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Stanislav Tříska
Czechoslovakia
Best movies:
Forbidden Dreams (1986)
Jankove hračky (1984) (TV movie)
Requiem for a Maiden (1991)
Zdeněk Havlíček
Czechoslovakia
Best movies:
Frankie Is a Womanizer (2008)
Irena Rozsypalová
Czechoslovakia
Best movies:
Arrowsmith (1997) (series)
Tvář za oknem (1985) (TV movie)
Mimořádný případ (1989) (TV movie)
Miroslav Horák
Czechoslovakia
Best movies:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Věčný tulák (1990) (TV movie)
Josef Langmiler
Czechoslovakia
Best movies:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (TV movie)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Ota Sklenčka
Czechoslovakia
Best movies:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Vajíčko (1968) (TV movie)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Břetislav Slováček
Czechoslovakia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Alena Tománková
Best movies:
Věčný tulák (1990) (TV movie)
Přicházejí bosí: Velikánský banánový dort (1981) (TV movie)
Ženich mezi dveřmi (1979) (TV movie)
Jan Filip
Czechoslovakia
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Věčný tulák (1990) (TV movie)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (TV movie)
Monika Radványiová
Czechoslovakia
Best movies:
Eygletiérovci (1986) (TV movie)
Poviem mu to sám (1979) (TV movie)
Jacobowski a plukovník (1990) (TV movie)
Jaroslava Vysloužilová
Czechoslovakia
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Long Live the Republic! (1965)
Cops and Robbers (2001) (series)